Služby

Naša firma neustále skvalitňuje svoje služby. Dôkazom toho je stále väčší počet spokojných zákazníkov, ktorí u nás nachádzajú požadované služby so všetkým komfortom. Náš zákazník je našou prioritou, preto je celá naša snaha a pozornosť zameraná práve na neho. Veríme, že budete s ponukou služieb spokojní. Akékoľvek pripomienky samozrejme uvítame.


Tapetovanie

Ak si váš interiér pýta zmenu, darujte mu tapetu. Vytapetovaná stena dokáže zútulniť a rozžiariť celú miestnosť. Výhodou použitia tapiet je taktiež cenovo celkom priaznivá úprava priestorov. Tapety sa hodia pre nerovné povrchy stien, dokážu veľa nerovností skryť.

S potrebou tapetárskych prác sa obráťte na nás, uvidíte, že budete spokojní! Naši tapetári dbajú nielen na kvalitu odvedenej práce, ale taktiež na rýchlosť a dodržanie termínov.

 

Maliarstvo

Maľovanie interiérových priestorov je najmenej nákladné a rýchle. Umožňuje voľbu odtieňa z pestrej palety farieb podľa Vašich predstáv aj jeho častú obmenu podľa Vášho želania a zariadenia bytu. Vhodne namaľovaná stena dodáva priestoru celistvosť, dotvára svetelné podmienky a vplýva na celkovú pohodu v priestore.

 

Kontaktujte nás, spravíme z Vášho bytu alebo domu krajšie miesto pre život!